Program jesennej časti I. ligy 2007/08
1. kolo -
sobota 14. júla - o 10.30 h: Inter Bratislava - HFK Prievidza, o 18.00 h: MFK Rimavská Sobota - LAFC Lučenec, Slovan Duslo Šaľa - HFC Humenné, ŽP Šport Podbrezová - MFK Košice "B", Slavoj Trebišov - MFK GORAL Stará Ľubovňa, o 20.00 h: Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce
2. kolo: -
sobota 21. júla - o 10.30 h: Inter - Trebišov, o 18.00 h: Humenné - Prešov, Lučenec - Šaľa, Stará Ľubovňa - Rimavská Sobota, 20.00: Prievidza - Košice "B"
nedeľa 22. júla - o 10.30 h: Michalovce - Podbrezová
3. kolo: -
sobota 28. júla - o 18.00 h: Rimavská Sobota - Inter, Šaľa - Stará Ľubovňa, Podbrezová - Humenné, Trebišov - Prievidza, o 20.00 h: Prešov - Lučenec
nedeľa 29. júla - o 10.30 h: Košice "B" - Michalovce
4. kolo: -
sobota 4. augusta - o 10.30 h: Inter - Šaľa, o 17.00 h: Trebišov - Rimavská Sobota, Humenné - Košice "B", Lučenec - Podbrezová, Stará Ľubovňa - Prešov, o 20.00 h: Prievidza - Michalovce
5. kolo: -
sobota 11. augusta - o 17.00 h: Rimavská Sobota - Prievidza, Šaľa - Trebišov, Podbrezová - Stará Ľubovňa (v Brezne), o 20.00 h: Prešov - Inter
nedeľa 12. augusta - o 10.30 h: Košice "B" - Lučenec, Michalovce - Humenné
6. kolo: -
sobota 18. augusta - o 10.30 h: Inter - Podbrezová, o 16.30 h: Lučenec - Michalovce, Stará Ľubovňa - Košice "B", Rimavská Sobota - Šaľa, Trebišov - Prešov, o 19.30 h: Prievidza - Humenné
7. kolo:
sobota 25. augusta - o 16.30 h: Šaľa - Prievidza, Humenné - Lučenec, o 20.00 h: Prešov - Rimavská Sobota
nedeľa 26. augusta - o 10.30 h: Podbrezová - Trebišov, Košice "B" - Inter, Michalovce - Stará Ľubovňa
8. kolo:
sobota 1. septembra - o 10.30 h: Inter - Michalovce, o 15.30 h: Prievidza - Lučenec, Stará Ľubovňa - Humenné, Rimavská Sobota - Podbrezová, Šaľa - Prešov
nedeľa 2. septembra - o 10.30 h: Trebišov - Košice "B"
9. kolo:
sobota 15. septembra - o 15.30 h: Podbrezová - Šaľa, Humenné - Inter, Lučenec - Stará Ľubovňa, o 19.30 h: Prešov - Prievidza
nedeľa 16. septembra - o 10.30 h: Košice "B" - Rimavská Sobota, Michalovce - Trebišov
10. kolo:
sobota 22. septembra - o 10.30 h: Inter - Lučenec, o 15.00 h: Prievidza - Stará Ľubovňa, Rimavská Sobota - Michalovce, Šaľa - Košice "B", Trebišov - Humenné, o 19.30 h: Prešov - Podbrezová
11. kolo:
sobota 29. septembra - o 14.30 h: Podbrezová - Prievidza, Humenné - Rimavská Sobota, Lučenec - Trebišov, Stará Ľubovňa - Inter
nedeľa 30. septembra - o 10.30 h: Košice "B" - Prešov, Michalovce - Šaľa
12. kolo:
sobota 6. októbra - o 14.00 h: Prievidza - Inter, Stará Ľubovňa - Trebišov, Lučenec - Rimavská Sobota, Humenné - Šaľa
nedeľa 7. októbra - o 10.30 h: Michalovce - Prešov, Košice "B" - Podbrezová
13. kolo:
sobota 20. októbra - o 14.00 h: Podbrezová - Michalovce, Prešov - Humenné, Šaľa - Lučenec, Rimavská Sobota - Stará Ľubovňa, Trebišov - Inter
nedeľa 21. októbra - o 10.30 h: Košice "B" - Prievidza
14. kolo:
sobota 27. októbra - o 10.30 h: Inter - Rimavská Sobota, o 14.00 h: Prievidza - Trebišov, Stará Ľubovňa - Šaľa, Lučenec - Prešov, Humenné - Podbrezová
nedeľa 28. októbra - o 10.30 h: Michalovce - Košice "B"
15. kolo:
sobota 3. novembra - o 13.30 h: Podbrezová - Lučenec, Prešov - Stará Ľubovňa, Šaľa - Inter, Rimavská Sobota - Trebišov
nedeľa 4. novembra - o 10.30 h: Michalovce - Prievidza, Košice "B" - Humenné
16. kolo:
sobota 10. novembra - o 10.30 h: Inter - Prešov, o 13.30 h: Prievidza - Rimavská Sobota, Stará Ľubovňa - Podbrezová, Lučenec - Košice "B", Humenné - Michalovce, Trebišov - Šaľa
17. kolo:
sobota 24. novembra - o 13.00 h: Humenné - Prievidza, Podbrezová - Inter, Prešov - Trebišov, Šaľa - Rimavská Sobota
nedeľa 25. novembra - o 10.30 h: Michalovce - Lučenec, Košice "B" - Stará Ľubovňa
18. kolo:
sobota 1. decembra - o 10.30 h: Inter - Košice "B", o 13.00 h: Stará Ľubovňa - Michalovce, Lučenec - Humenné, Prievidza - Šaľa, Rimavská Sobota - Prešov, Trebišov - Podbrezová
zdroj: futbal.sk